Tenisová akademie

Cílem tenisové akademie je přivést k tenisu děti a mládež všech věkových kategorií. Systematická a dlouhodobá práce našich trenérů se odráží i na výkonnosti hráčů a to nejenom na turnajích jednotlivců, ale i během týmové sezóny. Dlouhodobí cíl je znovu obnovení všech družstev mládeže a vylepšování jejich postavení v rámci pražského tenisového svazu. Tréninkové jednotky nabízíme nejenom pro mládež a výkonnostní hráče, ale rádi pomůžeme splnit cíle i rekreačním hráčům z řad dospělích.

Náborový den 2.3.2024 na kurtech v Kolovratech
Rádi mezi své řady přivítáme nové tváře. Nábor je otevřený pro děti a mládež všech věkových kategorií (ročník 2020 a starší). Dozvíte se veškeré informace o fungování klubu a organizace nadcházející letní sezóny. V případě nevyhovujícího termínu se nám prosím ozvětě.

• S sebou sportovní oblečení, sportovní obuv a vodu
  • Přihlášky u Petra Roušara
    • Petr Roušar: 721 680 957; e-mail: rousarpetr@gmail.com

Celoročně nabíráme nové členy a to od věku 4 let.