Současnost a plány do budoucna

Nejdůležitější zprávou letošního roku 2023 je určitě návrat TK Sport Kolovraty zpátky do tenisového areálu v Kolovratech. Bez dojíždění na tréninky mimo obec jsme schopni poskytovat kvalitní tréninky pro více dětí. Po složitých 11 letech se dostáváme do situace, kdy můžeme otevřít naše brány i pro širší členskou základnu. Naším cílem bude poskytovat radost z pohybu a ze sportu co možná největšímu počtu dětí a vrátit závodní kolovratský tenis zpět na výslunní, kde v minulosti býval. Chceme, aby z Kolovrat opět vzešli hráči, kteří budou hrát na nejvyšší celostátní i mezinárodní úrovni.

Týmové soutěže na kolovratských kurtech v posledních 11 letech chyběly a stejně tak i turnaje jednotlivců. To nám připadá jako velká škoda a rádi bychom tuhle možnost vrátili zpátky. Aby závodní hráči z celé České republiky věděli, kde jsou Kolovraty, tak jak tomu bývalo v minulosti. Samozřejmě rádi uvítáme na kurtech všechny amatérské milovníky tohoto bílého sportu.

Nábor dětí

TK Sport Kolovraty pořádá náborový den 19.3. pro děti všech kategorií (2019 a starší)

V nadcházející letní sezóně 2023 bude soutěžit smíšené družstvo v kategorii starších žáků (2.třída) a dospělí (1.třída). A tradičně naši odchovanci posílí družstva pro týmové soutěže v sousedním Německu. 

Naši trenéři pro nadcházející týmové soutěže a celostátní turnaje jednotlivců své svěřence připravují po celou i zimní sezónu.

Věříme, že družstva budou bojovat ze všech sil a splní si cíl postoupit do vyšší soutěže.